Pożyczki ABIS opinie

abis opinieW ostatnim czasie na forach internetowych dużym zainteresowaniem cieszy się pożyczka w ABIS – dlatego też postanowiliśmy sprawdzić opinie o pożyczkach, które udziela właśnie ABIS. W tym celu przeanalizowaliśmy sami ich ofertę pożyczki i sprawdziliśmy także opinie na forach. Oto czego udało nam się dowiedzieć.

Opinie o ABIS

ABIS to nie dawno powstała firma, która trudni się udzielaniem pożyczek przez internet. Jej dużym atutem jest niskie oprocentowanie bo w wielu przypadkach wynosi ono zaledwie 20% – także bliskie jest oprocentowaniu kredytów bankowych. To właśnie ono cieszy się najlepszymi opiniami.

Jako drugi atut można podać wysokość kwot pożyczek jakich udziela ABIS – tutaj opinie także są bardzo pozytywne bo Abis udziela pożyczek do 50 000 złotych co w innych firmach jest praktycznie niemożliwe.

Podsumowując większość opinii o Abis jest pozytywnych ale na tym nie koniec.

Złe opinie o ABIS

Znaleźliśmy także złe opinie o ABIS – po pierwsze dotyczyły one kosztów rozmowy telefonicznej – jak się jednak okazało pisały je osoby, które nie przejrzały strony ABIS gdzie jest napisane, jakie dokumenty należy przygotować przed rozmową żeby nie szukać ich w jej trakcie.

Reasumując, jeśli przygotuje się wymagane dokumenty do rozmowy telefonicznej to koszt rozmowy zamyka się 1 kilku złotych.

Po drugie ludzie narzekali na terminy wypłacanych pożyczek, że trzeba długo czekać itp. – jak znajdziecie takie opinie to sprawdźcie dokładnie jej daty – 90% opinie o ABIS, tych złych opinii o czasie uzyskania pożyczki został napisane w czasie przed Świętami Bożego Narodzenia w 2013 roku – wtedy każdy potrzebuje pożyczki i wiadomo, że firmy mają większe opóźnienia w czasie – nie tylko ABIS.

A takie opóźnienia świadczą o tym, że nie tylko Ty uważasz, że oferta w Abis jest najlepsza więc może warto poczekać.

 

Podsumowując: Opinie o Abis w znacznej większości są pozytywne, negatywne wiążą się najczęściej z niedoczytaniem informacji na stronie lub ze zdarzeniami losowymi jak Święta.

3 przemyślenia nt. „Pożyczki ABIS opinie

  1. Teraz w nowych pożyczkach ABIS jest już lepiej, inwestorzy nie płaca za dostęp do ofert dzięki czemu od razu po zgłoszeniu dostaje się propozycje pożyczek – ja w 2 dni dostałem 3 naprawdę dobre oferty, już z jednej skorzystałem i mam długi z głowy,. Teraz spłacam co miesiąc niską ratę. Polecam.

  2. Polecam abisa. Wiele osób pisze, że rozmowa dużo kosztuje, fakt, nie jest tania ale pożyczkę można dostać w tym samym dniu nawet a tego ile zostawiłem kasy na innych portalach, na których się ogłaszałem ze potrzebuje pozyczki nawet tnie licze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>